Kit Original TWILIGHT 340 ml

Skladem (1 ks)
Kód: 559
1 199 Kč / ks
Kategorie: KÁVOVÉ PŘÍSLUŠENSTVÍ
Hmotnost: 1 kg

Nová řada Keep cupů Cup-to-bottle disponuje šroubovacím víčkem, díky kterému je Váš nápoj více chráněn před protečením. Zároveň můžete Váš Keep cup snadno proměnit v láhev na vodu, díky nástavci, který jednoduše našroubujete na Keep cup místo víčka. 

Keep Cup je australská značka ekologických hrnků, které posbíraly spoustu ocenění. Vše začalo v roce 1998, kdy si sourozenci Forsythovi otevřeli řetězec obchodů Blue Bag, kde prodávali čerstvé sendviče, saláty a také kávu s sebou. Nelíbila se jim ale velká spotřeba materiálů a zbytečné znečišťování životního prostředí. A tak se zrodil nápad na výrobu kvalitních hrnků v příjemném designu, které by se daly používat znovu a znovu.

"Keep Cupy" jsou ekologickénetoxické, nahrazují plastové kelímky na jedno použití a káva a čaj v nich vydrží až o 30 minut déle horké, než v normálním hrnku. A jsou 100% recyklovatelné


Zároveň jsou vhodné do mikrovlnky i myčky nádobí. Jejich minimálně čtyřletá životnost je dalším dobrým argumentem, proč mít hrnek Keep Cup a šetřit tak životní prostředí. Jsou lehké a nerozbitné s 90% těsnivostí. Při přímém otočení začnou prokapávat.

 

Objem kelímku: 340 ml
Objem láhve: 530 ml

 

 

KeepCup-Original

Zpět do obchodu